Aktualności

Lipiec 14, 2015
2005ok

Zorganizowaliśmy event dla salonu Mercedes-Benz Lenartowicz

 

8 lipca 2015 roku w Hotelu Artis w Zamościu odbyła się prezentacja samochodów dostawczych marki Mercedes-Benz dla klientów salonu Mercedes-Benz Lenartowicz.

Wydarzenie dotyczyło nowych modeli samochodów – przede wszystkim nowego Sprintera, który jest już na rynku 20 lat, ale również Citana oraz Vito.

Zapoznaliśmy gości z historią tego modelu oraz z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi, które od początku wyróżniały go na tle innych pojazdów dostawczych. Marka stawia na komfort i bezpieczeństwo jazdy, gwarantując takie udogodnienia jak wielofunkcyjna kierownica, asystent ruszania, asystent bocznego wiatru i wiele innych. Przypomnieliśmy, jakie osiągnięcia oraz nagrody otrzymał Sprinter nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Partner Mercedesa – firma IGLOPOL, która zajmuje się produkcją zabudów nadwozi chłodniczych, zaprezentowała możliwości zagospodarowania przestrzeni załadunkowej w samochodach o konstrukcji samonośnej i skrzyniowej.

Za fotografowanie eventu odpowiedzialny był znany fotograf Krzysztof Werema.

Goście mieli okazję spróbować wyśmienitej kuchni, zrelaksować się w otoczeniu Hotelu&SPA Artis oraz porozmawiać z innymi przedsiębiorcami.

Więcej zdjęć na naszym fanpage’u na Facebooku!

Czerwiec 15, 2015
Czerwiec 9, 2015
miss2

Najpiękniejsze dziewczyny regionu wybrane!

 

29 maja w ramach Lubelskiego Festiwalu Piękna, którego byliśmy głównym sponsorem, odbyła się Gala Finałowa konkursu Miss Polski Lubelszczyzny. Wydarzenie miało miejsce na Targach Lublin. Najpierw publiczność podziwiała wszystkie uczestniczki festiwalu, następnie prezentowały się tylko finalistki głównego konkursu.
(więcej…)

Kwiecień 30, 2015
projekt 2

SPONSORUJEMY LUBELSKIE DNI KULTURY STUDENCKIEJ

 
Zapraszamy do udziału nie tylko studentów! :)

Kwiecień 30, 2015
projekt miss

LUBELSKI FESTIWAL PIĘKNA

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Lubelski Festiwal Piękna, którego jesteśmy organizatorem i sponsorem. Gala Finałowa Miss Polski Lubelszczyzny odbędzie się już w dniach 29-30 maja 2015 roku w Targach Lublin. Wkrótce więcej informacji – bądźcie na bieżąco! :)